İndirim!
İndirim!
 14.500,00
İndirim!
 14.500,00
İndirim!
 14.500,00
İndirim!
İndirim!
 14.000,00
İndirim!
 13.000,00
İndirim!
 13.000,00
İndirim!
 14.000,00
İndirim!
 15.000,00
İndirim!
 15.000,00
İndirim!
 13.500,00
İndirim!
 16.500,00
İndirim!
 13.000,00
İndirim!
 13.000,00
İndirim!
 24.000,00
İndirim!
 12.000,00
İndirim!
 14.500,00
İndirim!
 15.500,00
İndirim!
 15.500,00
İndirim!
 13.000,00
İndirim!
 16.000,00
İndirim!
 16.500,00
İndirim!
 15.500,00
İndirim!
 17.500,00
İndirim!
 18.500,00

Kalsik Çelik Kapı Modelleri

Modern çelik kapı mı arıyorsunuz ? Size dilerseniz Modern Çelik Kapı modelleri ile ilgili web sitemizden veya showroom muzdan inceleyebileceğiniz Modern çelik kapı modellerimizi İstanbul içi ücretsiz olarak keşif ve satın alacağınız Modern çelik kapı modellerinin ücretsiz olarak montajını yapmaktayız.

Modern çelik kapı

Klasik Çelik Kapı modelleri 

Çelik kapı,  şimdilerde özellikle apartmanlarda oldukça sık kullanılan ve kişilerin evlerinde güvenliklerini sağlayabilmeleri adına mutlaka tercih edilmesi gereken ürünlerden biridir. Çelik kapılar, bünyelerinde yer alan sağlam malzemeler sayesinde uzun süre sıkıntı yaşanmadan kullanılabilmekte ve ailelerin güvenliğini sağlayabilmektedir. Hal böyle olunca çelik kapılar için ülkemizde en çok tercih edilen ev yapılarından biri olduğu söylenebilmektedir. Çelik kapı modelleri, günümüzde birçok zevke ve bütçeye göre farklı şekillerde üretilerek ailelerin hizmetine sunulabilmektedir. Bu durum, birçok kişinin eski tahta model ev kapıları yerine çelik kapıların tercih edilme sıklığını da arttırmaktadır. Bu nedenle ülkemizde çelik kapı üretimi de her geçen gün artış göstermektedir. Çelik kapıların fiyatları ise her firmada değişiklik göstererek adeta bir rekabet içerisinde kişilere sunulmaktadır. Bu nedenle şimdilerde her ev ve her beğeni için bir çelik kapı modeli bulabilmek mümkündür.

Ayrıca gelişen teknoloji sayesinde birçok çelik kapıların yeni düzenlerle ve şekillerde üretildiği bilinmektedir. Bunun yanı sıra çelik kapılardaki kalite dayanıklılık durumu da her geçen gün artış göstermektedir. Çelik kapı fiyatları, oluşan bu sistemler ve kur farkının sürekli artması nedeniyle vatandaşların cebini de zorlamaktadır. Fakat bu durumda dahi çok uygun fiyatlarla hizmet sağlamakta olan firmaların olduğu da bilinmektedir. Bu firmalar sayesinde aileler, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı kapı modellerine kolaylıkla erişim sağlayabilmektedirler. Çelik kapı modellerinde fiyat durumuna bakılırken kalite ve bilinirlik de oldukça önemlidir. Her ne kadar kapılarda uygun fiyatlı alışveriş yapmak çok önemli olsa da evinizin en önemli parçalarından biri olduğu için kaliteli bir şekilde satın alınması çok önemlidir. Bu nedenle uzmanlar, fiyatlara bakan ailelerin mutlaka kaliteli ve uzun yıllar boyunca dayanacak kapıları satın almaları gerektiğini de ifade etmektedirler.

Klasik Çelik Kapı Modelleri

Klasik kapı  modelleri, yıllardır tercih edilen ve her evde görmeye alışık olduğumuz kapı modelleri arasında yer almaktadır. Genellikle ahşap olarak üretilen klasik kapı modelleri, birçok ailenin en çok tercih ettikleri kapı modelleri arasında da gösterilmektedir. Fakat günümüzde daha çok çelik kapı modelleri yaygınlaşmaya başladığı için aileler çelik kapı ürünlerini satın alarak kendilerini daha iyi güvene alabilmektedirler. Ayrıca aileler, dış kapıları için çelik kapı modellerini tercih ediyor olsalar da evin içerisinde yer alan kapılar için genellikle klasik kapı modelleri tercih edilmektedir. Bu nedenle aileler dış kapılarında çelik kapı modellerini tercih edip evlerinin içerisinde klasik kapı modellerine yönelerek çok daha iyi bir tasarruf yöntemi belirleyebilmektedirler. Fakat şimdilerde eski evlerde yer alan klasik tahta kapılar tarihe karışmış ve çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü kapıların kullanıldığı bilinmektedir. Bu durum, kapı üretim markalarının artış göstermesi ve daha farklı modellerde kapılar üretilmesiyle açıklanabilmektedir. Ayrıca rekabetten dolayı klasik kapılarda fiyatlar çok uygun olduğu için aileler yıllar tercih ettikleri kapı modellerini genellikle değiştirmek istiyorlar. Ayrıca klasik kapı modelleri için şimdilerde farkı fiyat tarifeleri uygulanırken farklı renk ürünlerde üretilmeye devam edilmektedir. Bu durum, her ailenin zevkine göre kapı modeli tercih edebilmesi ve evini güzelleştirmesini de mümkün kılmaktadır. Fakat her firma, farklı modellerde klasik kapı üretimi gerçekleştirmemektedir. Genellikle internet üzerinden hizmet sağlamakta olan ürünler, farklı tarz modellerle birlikte en uygun fiyatlı kapı modellerini aileler için sağlamaya devam etmektedirler. Bu nedenle aileler, kapı alımları için internetten iki dakikada sipariş oluşturabilmekte ve montajından kargosuna kadar hiçbir işle uğraşmamaktadırlar. Bu sayede nalburlardan kapı alarak kendiniz takarak ekstra masraf oluşturmak yerine internet üzerinden kapı siparişlerinizi verebilirsiniz.