BARTIN PİVOT KAPI      

Pivot Kapı

Bartın  pivot kapı hizmetimiz tüm Bartın ’ı  kapsar ve armadoor çelik kapı olarak Bartın  ’ın her ilçesine hizmet sağlarız. Bu hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

PİVOT KAPI ÖZELLİKLERİ

 • Son teknoloji ile üretilir.
 • Bina kapıları için kullanılırsa özgün çözümler üretir.
 • Havalandırma ve güzel, estetik bir görüntü oluşturma açısından sıkça tercih edilen bir modeldir.
 • Ferah ve geniştir.
 • Ses ve ısı yalıtımı özelliği vardır.
 • Mimari projeler için uygundur.

PİVOT KAPI NASIL YAPILIR?

Bartın  Pivot kapı nasıl yapılır konusu çok fazla gündemde olan bir konudur. İşin özünde kapının yükü menteşeye yüklenir. Bunu yapabilme nedenimiz pivot menteşelerin daha esnek ve hafif olması. Kapının üstüne ve altına taktığımız iki pivot menteşe yardımı ile pivot kapı yapabiliriz. Bina kapıları için kullanılırsa özgün çözümler üretir. Bina kapıları için kullanılırsa özgün çözümler üretir. Havalandırma ve güzel, estetik bir görüntü oluşturma açısından sıkça tercih edilen bir modeldir. Ferah ve geniştir. Ses ve ısı yalıtımı özelliği vardır. Mimari projeler için uygundur.

PİVOT ÇELİK KAPI

Bartın  Pivot çelik kapı dediğimiz kapının özünde kapının yükü menteşeye yüklenir. Bunu yapabilme nedenimiz pivot menteşelerin daha esnek ve hafif olması. Kapının üstüne ve altına taktığımız iki pivot menteşe yardımı ile pivot kapı yapabiliriz. Ve bu kapılar son teknoloji ürünüdür,

PİVOT KAPI FİYATLARI

Bartın  pivot kapı fiyatları iki bin lira ile dört bin lira arasında firmaya bağlı olarak değişim gösterebilmektedir. Detaylı bilgi almak isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

 1. Pivot kapı ne demek?

Pivot menteşe kullanılan kapılara denir. Bu kapılar üstten ve alttan tek bir nokta halinde dönerler.

 1. Pivot kapı nasıl yapılır?

İşin özünde kapının yükü menteşeye yüklenir. Bunu yapabilme nedenimiz pivot menteşelerin daha esnek ve hafif olması. Kapının üstüne ve altına taktığımız iki pivot menteşe yardımı ile pivot kapı yapabiliriz.

 1. Pivot çelik kapı nedir?

Pivot menteşe kullanılan kapılara denir. Bu kapılar üstten ve alttan tek bir nokta halinde dönerler. Ve geneli çelik kapıdır.

 1. Çelik kapı kolay açılır mı?

Hayır.

 1. Villa pivot kapıları nasıl?

Pivot menteşe kullanılan kapılara denir. Bu kapılar üstten ve alttan tek bir nokta halinde dönerler. Bunlar villaların girişinde veya iç kapılarında sıklıkla kullanılır.

 

 

ARA