İzmir Villa Kapısı

İzmir Villa kapısı

 

İzmir VİLLA KAPISI MODELLERİ

İzmir Villa Kapı Modelleri; Kötü hava koşullarına dayanaklı olarak, su, güneş, nem, rutubet ve dış etkenlere dayanıklı olarak sunulmaktadır. Villa kapısı
Bütün villa, çelik kapı ve pivot kapılarımız özel tasarlanıp müşterilerimize “siz hayal edin biz tasarlayalım” mantığı ile tamamen özel üretim yapılmaktadır.
Garanti sürelerimiz ; 7-10-20 yıl olarak garanti verilmektedir. Villa Kapıları
Yurt içi ve yurt dışı kargo ve montaj imkanı ile sizlere sunulmaktadır. zonguldak villa kapısı

Muhteşem görseli ve ultra dayanıklılığı ile Villa Kapısı Modelleriaraştırmanız için doğru bir sayfada bulunuyorsunuz. Tüm modellerimiz garantilidir.

İzmir  VİLLA KAPISI MODELLERİ GENEL ÖZELLİKLER

İzmir Villa Kapıları; Suya, güneşe, dış etkenlere, yangına ve darbeye, aşınmalara karşı dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır.
İçeriğinde kullanılan tüm Armadoor Çelik Kapı, villa kapısı modellerinde 2mm galvaniz sac kullanılır. Sac seçenekleriyle 1.2mm, 1.5mm ve 2mm galvaniz sac kullanılarak pasa ve neme dayanıklılığı artmaktadır. Tüm kapılarımız da çift taraflı conta kullanılarak kapının sessiz kapanma ve açılma özelliğini ön tarafa almaktadır. Ses yalıtımında ve ısı yalıtımında ön planda tutulmaktadır.

Villa kapılarında 25’lik 3’lü menteşe kullanılarak, kapının zamanla eğilimini engelleyerek dayanıklılığını ön planda tutar. Kapının hem kasa ve kanat içerisinde taş yönü kullanılarak ısı yalıtımını sağlamaktadır. Armadoor Çelik Kapı Üstün koruma sistemleri ile merkezi ve standart kilit sistemlerinin yanı sıra 5 yıl garantili kale kilit sistemleri villa kapılarında mevcuttur.

İzmir VİLLA KAPISI

Cam seçenekleri şişe cam olarak 5+5mm istenilen renk ve desende dış etkenlere ve darbelere dayanıklı lamine camlar kullanılmaktadır.
Akıllı sistem seçeneği ile yeni nesil teknoloji ile 6 saniyede kendini açma ve kapatma özelliği aynı zamanda parmak izi ile ve telefon ile uzaktan açma sistemleri ile ön plana çıkan villa kapısı akıllı ev sistemine uygun şekilde dizayn edilmiştir.
İsteğe bağlı olarak arma door villa kapısının sunduğu villa kapılarında kartlı sistem mevcuttur ve tüm sistemlerimiz 2 yıl garantilidir.

Müşteri isteğine bağlı olarak özel aksesuar, özel tasarım, özel koruma sistemleri ve ölçüye göre modellemeler Armadoor Çelik Kapı olarak sağlanmaktadır.

7/24 Müşteri İletişim Hattı 

 0532 644 27 62 

İzmir Villa Kapısında Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

İzmir Villa Kapısı alırken, Dikkat edilecek en önemli özellik yaşadığımız evler insanların rahatladığı, sosyalleştiği ve eğlendiği başlıca yerlerden biridir. Aynı zamanda, her zaman rahatsız edici bir durumda sıkışıp kalmış gibi hissetmeden, yaşamanız için rahat olması gereken bir yerdir. Peki, villa kapınızın ihtiyaç duyabileceği bazı özellikler nelerdir?

Her şeyden önce, kapınızın gıcırdama veya çarpma olmadan sorunsuz ve kolay bir şekilde açılması harika olurdu, böylece evinize girerken veya çıkarken başkalarını rahatsız etmekten endişelenmenize gerek kalmaz. İkinci olarak, kapıda iyi karartma perdeleri olması ideal olur, böylece akşam yemeği sırasında veya gece uyumaya çalışırken güneş ışığı içeri taşmaz. Arma door Çelik Kapı olarak Ankara villa kapısı satış ve montaj hizmeti vermekteyiz.

ARA