Yeşilköy Villa Kapısı

Villa Kapısı
Yeşilköy Villa Kapısı Modelleri Kaplama Seçenekleri :Suya Güneşe ve Dış Etkenlere Dayanıklı; Kompakt- Kompozit -Su Kontrası veya Ahşap Kaplama.
Yeşilköy Villa Kapısı Modelleri Saç Kalınlığı :Tüm Villa Kapısı Modelleri 2 mm GALVANİZ Saç
Yeşilköy Villa Kapısı Modelleri  Kilit Sistemleri ;Tüm Villa kapısı modellerinde Standart 5 Yıl Garantili KALE KİLİT sistemleri.
Yeşilköy Villa Kapısı Modelleri  Cam Seçenekleri: Şişecam 5+5 mm  İstenilen renk ve desende dış etkenlere ve darbelere dayanıklı lamine  cam.
Yeşilköy Villa Kapısı Modelleri  Bas Aç Sistemi : Yeni nesil 6 saniyede kendini kapatma özelliği olan bas aç sistemi 2 yıl garantilidir.
Yeşilköy Villa Kapısı Modelleri  Kartlı ve Şifreli Sistemler: İsteğe bağlı olarak kartlı geçiş sistemleri veya Şifreli Kapı Sistemleri Tüm Villa  kapılarımıza uygulanmaktadır.
Yeşilköy Villa Kapısı Modelleri   – Villa Çelik Kapı Modellerinde Bilgilendirme !
*Aksesuar dış mekana dayanıklı özel paslanmaz deniz suyu nem güneş yağmura dayanıklı kararmayan solmayan gemilerde kullanılan özel paslanmaz dan üretilmiştir.
*Dış mekanlarda dkp sac uzun ömür sağlamadığı için üzerine giydirilen ahşap kompozit kompakt gibi malzemelerin ilerleyen zaman içinde paslanma ‘dan oluşan oksitlenmeler ‘ den dolayı galvaniz sac kullanılmaktadır
Çelik villa kapısı modelleri fiyatları dayanıklı çelik kapı modelleri ile hizmetinizdeyiz.  sitemizde olmayan çelik kapı modellerini sizin talepleriniz doğrultusunda özel olarak üretmekteyiz.

Yeşilköy Villa Kapısı – Villa Çelik Kapı Modellerinde Bilgilendirme !

*Aksesuar dış mekana dayanıklı özel paslanmaz deniz suyu nem güneş yağmura dayanıklı kararmayan solmayan gemilerde kullanılan özel paslanmaz dan üretilmiştir.

*Diş mekanlarda dkp sac uzun ömür sağlamadıgı için üzerine giydirilen ahşap kompozit kompakt gibi malzemelerin ilerleyen zaman içinde paslanma ‘dan oluşan oksitlenme ‘lerden dolayı galvaniz sac kullanılmaktadır

YEŞİLKÖY VİLLA KAPISI ÜRETİMİNDE KULLANILAN MALZEMELER

Kullanılan Malzemeler; Kompakt, kompozit, su kontrası, marin ve doğal-masif ahşap olmak üzere isteğe göre arttırılabilir malzeme seçenekleri ile 100’den fazla üretim seçeneği ve kişiye özel üretim olarak, mimari seçenekleriyle aynı zamanda özel tasarım hizmetiyle Armadoor Çelik Kapı olarak siz müşterilerimize sunulmaktadır.

YEŞİLKÖY  VİLLA KAPISI GENEL ÖZELLİKLERİ

Yeşilköy Villa Kapısı Suya, güneşe, dış etkenlere, yangına ve darbeye, aşınmalara karşı dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır.
İçeriğinde kullanılan tüm Armadoor Çelik Kapı, villa kapısı modellerinde 2mm galvaniz sac kullanılır. Sac seçenekleriyle 1.2mm, 1.5mm ve 2mm galvaniz sac kullanılarak pasa ve neme dayanıklılığı artmaktadır. Tüm kapılarımız da çift taraflı conta kullanılarak kapının sessiz kapanma ve açılma özelliğini ön tarafa almaktadır. Ses yalıtımında ve ısı yalıtımında ön planda tutulmaktadır. Villa kapılarında 25’lik 3’lü menteşe kullanılarak, kapının zamanla eğilimini engelleyerek dayanıklılığını ön planda tutar. Kapının hem kasa ve kanat içerisinde taş yönü kullanılarak ısı yalıtımını sağlamaktadır. Armadoor Çelik Kapı Üstün koruma sistemleri ile merkezi ve standart kilit sistemlerinin yanı sıra 5 yıl garantili kale kilit sistemleri villa kapılarında mevcuttur.
Cam seçenekleri şişe cam olarak 5+5mm istenilen renk ve desende dış etkenlere ve darbelere dayanıklı lamine camlar kullanılmaktadır.
Akıllı sistem seçeneği ile yeni nesil teknoloji ile 6 saniyede kendini açma ve kapatma özelliği aynı zamanda parmak izi ile ve telefon ile uzaktan açma sistemleri ile ön plana çıkan villa kapısı akıllı ev sistemine uygun şekilde dizayn edilmiştir.
İsteğe bağlı olarak arma door villa kapısının sunduğu villa kapılarında kartlı sistem mevcuttur ve tüm sistemlerimiz 2 yıl garantilidir. Ve müşteri isteğine bağlı olarak özel aksesuar, özel tasarım, özel koruma sistemleri ve ölçüye göre modellemeler Armadoor Çelik Kapı olarak sağlanmaktadır.

YEŞİLKÖY Villa Kapısında Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Yeşilköy Villa Kapısı alırken, Dikkat edilecek en önemli özellik yaşadığımız evler insanların rahatladığı, sosyalleştiği ve eğlendiği başlıca yerlerden biridir. Aynı zamanda, her zaman rahatsız edici bir durumda sıkışıp kalmış gibi hissetmeden, yaşamanız için rahat olması gereken bir yerdir. Peki, villa kapınızın ihtiyaç duyabileceği bazı özellikler nelerdir?

Her şeyden önce, kapınızın gıcırdama veya çarpma olmadan sorunsuz ve kolay bir şekilde açılması harika olurdu, böylece evinize girerken veya çıkarken başkalarını rahatsız etmekten endişelenmenize gerek kalmaz. İkinci olarak, kapıda iyi karartma perdeleri olması ideal olur, böylece akşam yemeği sırasında veya gece uyumaya çalışırken güneş ışığı içeri taşmaz. Armadoor Çelik Kapı olarak villa kapısı satış ve montaj hizmeti vermekteyiz.

YEŞİLKÖY VİLLA KAPISI KOMPAKT, LAMİNANT KAPI NEDİR?

Özel tasarım yapısıyla işlenebilir özelliği ve geniş renk kartelası, özellikle dış mekanlarda dayanıklılığıyla ve kalitesiyle ön planda tutulmasını sağlar.
Özel projeleriniz için çeşitli renk ve ölçülerde kompakt laminantlar geliştirilmiştir. Mekana ister otantik isterseniz soğuk bir görüntü katabilirsiniz.
Sonunda her zaman kaliteli ve güvenli bir görüntü elde edilebilir. Kompakt laminantlar iç ve dış cephelerde rahatlıkla kullanılabilir. Darbelere, aşınmalara, suya, rutubete, çizilmeye ve yanmaya karşı dayanıklı yapısı ve kullanım alanlarının çok fazla olması sebebiyle en çok tercih edilen villa kapısı ürünleri arasında yer almaktadır.

 

 

YEŞİLKÖY VİLLA KAPISI KOMPOZİT NEDİR ?

Kişiye özel tasarımlarıyla en çok tercih edilen villa kapısı kategorisinde yer alan Armadoor Çelik Kapı olarak villa kapısı kompozit kapı modelleri dış mekanlara olan dayanıklılığı, suya ve neme karşı hem dayanıklılığı hemde sağlamlığı ile tercih edilen malzemeler arasında yer almaktadır.
Kompozit kapı çeşitlerinin geliştirilmiş özellikleri olarak istediğiniz alanlara ve tasarımlara uygun şekilde yer alması ve bilinen özellikleriyle darbeler, aşınmalar, b1 yanmaz sınıfındadır ve darbelere karşı sağlamlılığını ön plana getirmektedir.
Geniş renk kartelası ile kişiye özel villa kapısı üretim imkanı mevcuttur.

YEŞİLKÖY VİLLA KAPISI SU KONTRASI ÖZELLİKLERİ

Yeşilköy Villa kapısı su kontrası marin özellikle yatlarda ve gemilerde kullanılan ahşap malzemedir. Kötü hava koşullarında, yağmur, nem ve rutubetli alanlarda yıpranmaz ve aşınmaz.
Ömrü oldukça uzundur suya karşı dayanıkldır, huş, köknar ve oküme marin ağaçları kullanılarak üretilen su kontrası marin Villa Kapılarında tercih edilen ahşap malzemedir. Armadoor Çelik kapı olarak kapı üretiminde en iyi malzeme ve dayanıklılığı ön planda bulundurarak siz müşterilerimize sunmaktayız.

YEŞİLKÖY VİLLA KAPISI MASİF AHŞAP KAPLAMA SEÇENEKLERİ

Yeşilköy Villa kapısı masif ahşap kapılar, tamamen ahşaptan üretilir. Villa Kapısında masif kapılar iç ve dış mekan olarak tercih edilir. Masif ağaç giydirme yapılarak 2mm sac üzerine kaplama yapılarak, müşterilerimize özel tasarım, renk ve model seçenekleriyle üretilir.
Dış mekanlarda kullanılan masif  aşhap kapılar, sert ve yağlı ağaçlardan olan teak, ireko, sapelli, meşe ve daha farklı masif ağaç seçenekleri ile tercih edilmektedir. Teak hariçi ağaçlar için, kapılarda koruyucu ve dış etkenlere karşı yağmur,kötü hava koşulları,nem ve rutubet için teak yağı kullanılır.
İç kapılar için genellikle; Meşe, Ceviz, Çam, Kayın, Maun, Sapelli ağaçları villa ve çelik kapı çeşitlerinde kullanılabilir.
Yeşilköy Villa kapısı, Masif ağaç pullanık dökülmez, kabarma ve çatlama yapmaz, çevre dostu olup uv ışınlarına karşı kapıyı koruyarak direnç sağlamaktadır. Nefes alarak masif kapının içindeki nem ‘i dışarı vererek dokuyu korumaktadır.
Yeşilköy Villa kapısı masif ahşap kapılar doğal dokusunu kaybetmeden renklendirilebilir özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Armadoor Çelik kapı özel tasarımı ile müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

YEŞİLKÖY VİLLA KAPISI CAM SEÇENEKLERİ

Yeşilköy Villa kapılarında kullanılan temperli cam, özel yapısı ile dayanıklı ve sağlam, darbe ve saldırılara karşı dirençli olarak üretilmektedir. En az hasar alacak şekilde üretilen temperli cam kişiye özel üretilen villa kapılarında tercih edilen, şık ve modern tasarımı ile ön plandadır.

Yeşilköy Villa kapılarında en çok tercih edilenlerden bir diğeri olan lamine cam renkli ve ya renksiz kişyie özel seçenekleriyle birden fazla tabaka kullanılarak üretilir. Kırılma halinde parçaları en az risk verecek şekilde kendi içinde tutulur bu özelliği nedeniyle villa kapılarında en çok güven veren ve tercih edilen güvenlik camı olarak kabul edilir.

Isı cam villa kapılarında kış aylarının sıcağı içerisinde tutmasıyla bilinir. Aynı zamanda engellediği ısı kayıpları sayesinde diğer camlara göre %50 daha fazla yalıtım sağlar. Isı kontrollü cam olarak bilinen villa kapılarında ısı camı önerilenler arasında tutmaktadır. Kış aylarının sert geçtiği il ve ilçelerde kullanılan villa kapısı camı olarak bilinen ısı cam bu aşamada en çok tercih edilmesi gereken cam seçeneğidir. Aynı zaman da villa kapılarına estetik ve tasarım katmaktadır.
Farklı cam seçenekleriyle opak cam, lamine cam, ısı cam, temperli cam ve istenilen mm’ye göre dayanıklı ve kaliteli olarak müşterilerin hizmetine camlı villa kapısı olarak Armadoor Çelik Kapı olarak sunulmaktadır.

YEŞİLKÖY VİLLA KAPISI KİLİT SEÇENEKLERİ

Yeşilköy Villa kapısında kullanılan kilit seçenekleri; Kale marka mono blog, merkezi sistem, bas-aç ve hidrolik sistemleri Armadoor Çelik kapı kalitesiyle sizlerin güvenliği için kilit sistemlerinde kullanılmaktadır.
Mul-T-lock kilit sistemleri, yarı merkezli kilit sistemi, tam merkezli kilit sistemi ve daha farklı kilit sistemleriyle müşterinin isteğine bağlı farklı kilit seçenekleriyle sunulmaktadır.
Kilit sistemlerinde özel sistem olarak; akıllı evlerde kullanılan, parmak izi sistemi, şifreli sistem, kartlı geçiş, akıllı geçiş, wi-fi uzaktan açma sistemi ile daha farklı modeller ve seçenekler ile müşterinin isteğine bağlı olarak Armadoor Çelik Kapı olarak sunulmaktadır.

ARA